فن آوران هوا تجهیز  
 

صفحه اصلی

 |

نقشه سایت

 

 
 
 
         
         

بگ فیلتر
سازنده بگ فیلتر
غبار  گیر صنعتی
گردگیر صنعتی


   کاتالوگ سیستم غبار روب مرکزی کاتالوگ روتاری ولو

 

دستگاه گردگیر - داست کالکتور Dust Collector (غبار روب مرکزی، غبار گیر صنعتی، بگ فیلتر)

در دو مدل غبار روب مرکزی و غبارگیر پرتابل

 
  دستگاه بگ فیلتر (غبار روب - داست کالکتور ) مرکزی:      

این دستگاه برای جمع آوری گرد و غبار حاصل از فرآیند های تولید مورد استفاده قرار می گیرد. جمع آوری گرد و غبار با استفاده از کیسه فیلترهای متناسب با نوع کاربری انجام می شود بدین صورت که در کابین بگ فیلتر (قسمت نصب فیلترها) کیسه فیلترهای استوانه ای بر روی صفحه مشبک بالا و صفحه مسطح پائین نصب می شوند.

 کیسه فیلترها از صفحه مشبک بالای صفحه به حالت تعلیق آویزان شده اند، هوای همراه با سیال آلوده (گرد و غبار) از قسمت هاپر وارد کیسه فیلترها شده و از آنها عبور می کند و ذرات سنگین تردر داخل هاپر سرازیر و غبار سبک در سطح داخلی کیسه فیلتر جمع آوری می شود.

تمیز کردن محفظه کیسه با تکان دادن شبکه افقی بالای کیسه ها (که کیسه ها را به حالت تعلیق نگه داشته اند) انجام می شود، ارتعاشات تولید شده امواجی بر کیسه ها ایجاد می کند که غبارهای موجود بر روی بستر فیلترها ریزش تا فیلترها تمیز و آماده بکار مجدد شوند.


شرکت فن آوران هواتجهیز با سابقه طولانی در تولید انواع غبارگیر صنعتی، سهم بزرگی را در بهره مندی صنایع گوناگون کشور از محصولات با کیفیت و قیمت مناسب ایفا نموده است.


اجزاء سیستم گردگیر صنعتی (غبارگیر صنعتی) کامل

کیسه فیلتر، سیستم تمیز کننده فیلترها (ویبراتور)، فن مکنده فشارقوی ( ترجیحا ۲۸۰۰ دور در دقیقه) هاپر یا مخزن جمع آوری گرد و غبار با سیستم سریع و هوابندی ساده، امکان انتخاب چند ورودی هوا با قطرهای مختلف و تابلو فرمان مورد نیاز (این روش کم هزینه و بدون نیاز به تجهیزات جانبی، کمپرسور یا تانک باد جهت تامین هوای شیر برقی می باشد)

مشخصات و چگونگی عملکرد دستگاه بگ فیلتر پرتابل:

هوای آلوده به گرد و غبار از طریق کانال ورودی دستگاه در قسمت هاپر بوسیله فن نصب شده در قسمت فوقانی به داخل دستگاه مکیده می شود بخشی از گرد و غبار در قسمت هاپر از هوا جدا شده داخل مخزن می ریزد ذرات ریزتر در سطح داخلی فیلتر می نشیند و هوای تمیز از قسمت دهش فن خارج می شود.

با خاموش کردن فن سیستم تمیز کننده فیلتر (ویبراتور)، به طور خودکار وارد مدار می شود و کیسه فیلترها تمیز می شوند تا دستگاه برای کار مجدد آماده شود.

از جمله مزیت های بگ فیلتر پرتابل:

۱)- حذف هزینه طراحی - محاسبات کانال کشی و اجرای آن
۲)- در صورت تغییر وضعیت استقرار ماشین آلات، دستگاه گردگیر را می توان با کمترین هزینه از محلی به محل دیگر انتقال داد در صورتیکه در سیستم مرکزی کل کانال کشی باید تغییر داده شود.
۳)- در صورت وجود اشکال در بگ فیلتر مرکزی، فیلتراسیون یا جمع آوری گرد و غبار کل کارخانه یا سالن تولید مختل می شود در حالی‏که سیستم پرتابل (تک واحدی) فقط یک دستگاه غبارگیر (گرد زدا) فاقد انجام کار می شود.

شرکت فن آوران هواتجهیز به عنوان سازنده بگ فیلتر در انواع مختلف، این دسته از محصولات خود را در سال های متمادی  با نام های دیگری نیز همچون غبارگیر خشک، دستگاه غبار گیر کیسه ای، دستگاه غبارگیر صنعتی، دستگاه غبار روب مرکزی، به صنایع مختلف عرضه نموده است.

 

داست کالکتور

غبار روب مرکزی


 
             
■ محصولات   ■ خدمات  
             
  » هواکش آکسیال » دستگاه تصفیه آلودگی هوا » دستگاه انتقال غلات   » خدمات بالانس صنعتی » مشاوره تهویه صنعتی
  » فن سانتریفوژ یوتیلیتی - پروانه خمیده به عقب » دستگاه گرد گیر » کانال صنعتی یا داکت انتقال هوا   » طراحی هواکش صنعتی » اجرای سیستم انتقال مواد
  » فن سانتریفوژ یوتیلیتی - پروانه خمیده به جلو » سایکلون » دریچه های صنعتی کنترل جریان هوا   » طراحی فن صنعتی » خدمات و پشتیبانی هواکش صنعتی
  » هواکش سقفی » باکس فیلتر » شیر تخلیه روتاری ولو - ایرلاک   »  راه اندازی هواکش صنعتی » طراحی غبارگیر
  » دمنده سانتریفوژ فشار بالا » هود موضعی با بازوهای متحرک » یاتاقان PDN (پی دی ان)   »  نصب فن صنعتی  
  » فن سانتریفوژ کوپلینگی » فن انتقال مواد » میکسر پودر - ریبون بلندر      
  » فن سانتریفوژ دوبل » سیستم انتقال مواد        
  » جت فن و توربو جت فن » نوار نقاله  - تسمه نقاله        
             
  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فن آوران هوا تجهیز (Fan Avaran Havatajhiz) می باشد.