فن آوران هوا تجهیز  
 

صفحه اصلی

 |

نقشه سایت

 

 
 
 
       
       
خدمات پس از فروش هواکش  

 خدمات پس از فروش

با توجه به این موضوع که هر مجموعه و شرکتی مدعی ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی مطلوبی برای مشتریان خود می باشد و این امری بدیهی و اساساً منطقیست و خریدار در مرحله انتخاب کالا به خدمات و پشتیبانی کالا توجه ویژه ای دارد، لذا شرکت فن آوران هوا تجهیز با استفاده از راهکارهای ساده اما منطقی به این ادعا جامه عمل پوشانیده و شما را در مرحله ای از انتخاب قرارمی دهد تا با آسودگی خیال به انتخاب محصولات این مجموعه بپردازید.
بر اساس آمارهای ارائه شده توسط گروه های تخصصی و تحقیقاتی مربوط به ارائه خدمات و پشتیبانی بر آورد گردیده است که حداقل بالغ بر 65٪ هزینه های مستقیم وغیر مستقیم مربوط به رفع عیوب و خدمات محصولات صنعتی (هزینه های کارشناسی، اعزام نیروهای انسانی، توقف خطوط کاری، تعمیرات و جایگزینی قطعات) گردیده است. نتیجه اینکه با دستیابی به یک روش یا سیستمی که قابلیت شناسایی و ردیابی عیوب را با صرف هزینه کمتری داشته باشد، حداقل بیش از نیمی از هزینه های مذکور را تحت پوشش قرار می دهد.
این مجموعه با به خدمت گرفتن کادری مجرب توانسته عیوب دستگاه های خود را به حداقل ممکن رسانده و صرفاً یک اپراتور ساده می تواند با ارتباط با مرکز خدمات این شرکت راهنمایی و یا با ارسال قطعه بدون اعزام کارشناس به محل مشتری مانع از توقف دستگاه و یا خط تولید گردد.
از سوی دیگر استفاده از قطعات مرغوب و روشهای تولید بهینه بعلاوه حضور یک گروه مجزا و کارآمد بطور متمرکز در سیستم خدمات پس از فروش در کنار اجرای خدمات رسانی این امکان را به مشتری خواهد داد که پیوسته فروشنده را در کنار خود احساس نماید. اما بدان معنا نیست که نگرانی های خریداران نسبت به مشکلات اجرائی در تولید با حضور همیشگی واحد خدمات رسانی در کنار مشتری مرتفع گردد چرا که اجرای خدمات پس از فروش در بهترین شرایط نیز برای مشتریان مشمول هزینه هایی چون توقف خطوط کاری و موارد مشابه می گردد. لذا توجه به تمامی امور از مرحله تولید و کنترل کیفیت تا خدمات رسانی به مشتریان مورد توجه خاص شرکت فن آوران هوا تجهیز قرار دارد.

 
             
■ محصولات   ■ خدمات  
             
  » هواکش آکسیال » جت فن و توربو جت فن » سیستم انتقال مواد   » خدمات بالانس صنعتی » مشاوره تهویه صنعتی
  » فن سانتریفوژ یوتیلیتی - پروانه خمیده به عقب » دستگاه تصفیه آلودگی هوا » نوار نقاله  - تسمه نقاله   » طراحی هواکش صنعتی » اجرای سیستم انتقال مواد
  » فن سانتریفوژ یوتیلیتی - پروانه خمیده به جلو » دستگاه گرد گیر » دستگاه انتقال غلات   » طراحی فن صنعتی » خدمات و پشتیبانی هواکش صنعتی
  » هواکش سقفی » سایکلون » کانال صنعتی یا داکت انتقال هوا   »  راه اندازی هواکش صنعتی » طراحی غبارگیر
  » دمنده سانتریفوژ فشار بالا » باکس فیلتر » دریچه های صنعتی کنترل جریان هوا   »  نصب فن صنعتی  
  » فن سانتریفوژ کوپلینگی » هود موضعی با بازوهای متحرک » شیر تخلیه روتاری ولو - ایرلاک      
  » فن سانتریفوژ دوبل » فن انتقال مواد » یاتاقان PDN (پی دی ان)      
             
  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فن آوران هوا تجهیز (Fan Avaran Havatajhiz) می باشد.